KONST / Litografier / Färglitografi 10188056
nr 1018 8056
Färglitografi
Alf Olsson, "Molnet", 107/260, signerad, -72, motivet: 64x39
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 februari 2016
kl 19:54:13
15/2 15:06:38